Був у черзі 217-м: наскільки просто оновити дані у ЦНАП – власний досвід
Чоловік вирішив оновити дані та зареєструвався до електронної черги у ЦНАП. Він був 217, але за день стільки людей, очевидно, не зможуть встигнути, адже заклад працює з 08:00 до 12:00. Тож громадянин зробив другу спробу, а чи була вона вдалою читайте нижче.
Як йдеться у публікації сайту Слов’янська 6262, вдруге чоловік вирішив йти і ставати у живу чергу, щоб оновити дані. Він прийшов о 08:30 і був другим у черзі. Трохи згодом за ним у живій черзі з’явилося ще близько 12 чоловіків, які також прийшли оновити свої дані. Серед них були і працівники комунальних підприємств, вони прийшли прямо у робочій формі. Попри те, що громадянин був другий у черзі, до кабінету він попав лише о 10:00.
З документів чоловік взяв із собою паспорт (та прописка, якщо це ID картка) та ІНН. Обов’язково треба мати при собі та вказувати телефон. Він нічого не заповнював самостійно. Це робили працівники ЦНАП. Заповнили анкету, завантажили її в програму. Найбільше часу зайняло очікування на витяг з реєстру, який має надійти безпосередньо на пошту працівникам закладу. Потім роздруковують два бланки, дають людині на перевірку. Якщо все правильно, треба їх підписати та затвердити, що інформація вірна. Загалом процедура зайняла хвилин 10-15. Отримати інформацію щодо оновлення даних у Слов’янському ЦНАП можна за телефоном: 099 539 80 47.
Оновлення даних через ЦНАП
З 18 травня військовозобов’язані громадяни можуть оновити дані в центрах надання адміністративних послуг (ЦНАП), пише видання Факти. Це стало можливим у зв’язку з набуттям чинності закону про мобілізацію №3633-ІХ (законопроєкт 10449). Які дані необхідно оновити:
- номер телефону,
- фактичне місце проживання,
- адресу електронної пошти (не обов’язково).
Що потрібно мати з собою
- паспорт громадянина України,
- реєстраційний номер облікової картки платника податків,
- мобільний телефон.
Для оновлення даних через ЦНАП військовозобов’язані громадяни мають надати актуальні дані про себе та підтвердити їх. Після цього адміністратор вносить дані в електронну систему, які автоматично підтягуються в реєстр Оберіг. Далі заявник отримує витяг із печаткою та підписом адміністратора ЦНАП про актуалізацію даних. Як зауважують у Мінцифри, оновити дані через ЦНАП можна, навіть якщо у військовозобов’язаних немає військового квитка, вони багато років не були у військкоматі або з певних причин не оновлювали дані в ТЦК.
Для зручності оновлення даних через ЦНАП у Мінцифри оприлюднили мапу центрів надання адміністративних послуг. Щоб знайти потрібний ЦНАП через смартфон, потрібно обрати область та населений пункт із пропонованого списку. Щоб знайти потрібний центр через комп’ютер, потрібно на мапі натиснути на зелену позначку ЦНАП в потрібній області.
Comments (0)