У Києві ТЦК знову вимагає від померлого Франкова пройти ВЛК, відправивши йому нові повістки
Відомий спортивний журналіст Артем Франков після смерті отримав вдруге повістку. Фотографію повідомлення, в якому ТЦК та СП Оболонського району м. Києві знову вимагає від Артема Вадимовича з’явиться для проходження ВЛК, опублікував офіційний Telegram-канал Франкова.
Місяць тому покійний Франков уже отримував подібний документ, згідно з яким мав 24 квітня оновити данні.
“І знову повістка. Відразу дві! Надзвичайно толерантно питаю: а коли це закінчиться? (с) PS Насправді, більше цікавить питання, кому з Франкових варто з’явитися у військкомат: серпневому чи липневому?” – пишуть автори в Telegram-канал Франкова, натякаючи на те, що в повістках вказані різні дати народження адресата.
Артем Франков, який із 1997 року був головним редактором популярного журналу “Футбол”, помер півроку тому. 53-річний киянин не зміг оговтатися від другого інсульту та помер у лікарні о 22:40 у вівторок, 31 жовтня 2023 року.
Після скандалу в соцмережах, Київський міський ТЦК та СП у Facebook заявив, що подібні випадки “не поодинокі і трапляються через те, що громадяни не оновлюють свої персональні дані вчасно”. Також серед причин – надання невірної інформації іншими реєстрами.
Перший інсульт Франков переніс у 48 років, який лише за випадковим збігом обставин не торкнувся й рухового апарату. Після місяця у лікарні Артема Вадимовича було виписано. Як він розповідав в одному з ранніх інтерв’ю, інвалідність робити не став, тому що “був дурень і вирішив понтовуватися”.
Артем Франков народився 24 липня 1970 року у Харкові. Після закінчення Харківського державного університету та Харківської військової академії залишився у ній викладати.
Потім вирішив спробувати себе у журналістиці. Спочатку працював у виданні “Телетиждень”, а 1997-го очолив журнал “Футбол”, який спочатку практично повністю складався зі сторінок російського аналога, але потім став повністю самостійним виданням.
Є автором кілька книжок про футбол. Був шанувальником київського “Динамо” та рідного “Металіста”.
Зазначимо, що після повномасштабного вторгнення Росії журнал “Футбол” припинив видавати друковану версію, а пропонує своїм читачам електронний варіант українською та російською мовами.
Comments (0)